Belka
Środa, 22 Maja 2019   imieniny: Julia, Wiesława, Helena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Chełm. Premiera filmu dokumentalnego Dyrekcja (ZDJĘCIA,WIDEO)

Data publikacji: 2018-10-04, Data modyfikacji: 2018-10-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Za nami premiera filmu dokumentalnego Dyrekcja, którego reżyserem jest Grażyna Stankiewicz. Film powstał przy współpracy Urzędu Miasta Chełm oraz OTO Agencji Producenckiej z Lublina. Na uroczystym wyświetleniu dokumentu pojawili się nie tylko mieszkańcy, ale ekipa filmowa oraz władze miasta. Nie zabrakło aktorów, którzy uczestniczyli w powstaniu produkcji. Przyszli oni w strojach z lat 30. XX wieku.

Pełna treść wiadomości na: chelm.naszemiasto.pl/artykul/chelm-premiera-filmu-dokumentalnego-dyrekcja-zdjecia-wideo,4827925,artgal,t,id,tm.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

 

Powiat chełmski - powiat wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w mieście Chełm. W jego skład wchodzą gminy: Rejowiec Fabrycznny, Białopole, Chełm, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Leśniowice, Rejowiec, Ruda Huta, Sawin, Siedliszcze, Wierzbica, Wojsławice i Żmudź. Zajmuje obszar 1885,84 km². Region ma charakter głównie rolniczy - ziemie uprawne zajmują 92 809 ha. Na terenie powiatu funkcjonują 2 parki krajobrazowe i 3 obszary chronionego krajobrazu.

Przez powiat chełmski przebiega szlak tranzytowy łączący Warszawę z Kijowem. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Ukrainy daje dogodne warunki do nawiązywania kontaktów z partnerami gospodarczymi Ukrainy i pozostałych krajów wschodnich.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola