Belka
Niedziela, 25 Września 2022   imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Chełm z 1. miejscem w rankingu „Miejsca Edukacyjnych Szans”

Data publikacji: 2022-04-10, Data modyfikacji: 2022-04-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Chełm z 1. miejscem w rankingu „Miejsca Edukacyjnych Szans”

Chełm zajął I pozycję w rankingu „Miejsca Edukacyjnych Szans” w kategorii miasta na prawach powiatu. Nasze miasto zwyciężyło po raz drugi z rzędu!

Ranking „Miejsca Edukacyjnych Szans” został stworzony przez „Wspólnotę” we współpracy z Fundacją Naukową Evidence Institute. Nagrody są przyznawane samorządom, które w wyjątkowy sposób wspierają słabszych uczniów, zwłaszcza w obliczu pandemii oraz narastających wyzwań w systemie oświaty.

Dyplomy tegorocznej edycji wręczono podczas Ogólnopolskiej Konferencji Samorządu i Oświaty "Edukacja Przyszłości", która odbyła się 6-7 kwietnia w Lublinie. W imieniu Miasta nagrodę odebrała wiceprezydent Chełma Dorota Cieślik.

„Edukacja Przyszłości” to jedno z najważniejszych wydarzeń skierowanych do prezydentów miast, burmistrzów, wójtów, dyrektorów i naczelników wydziałów edukacji w jednostkach samorządu terytorialnego.

Gratulujemy nauczycielom, uczniom, rodzicom i dyrektorom szkół.

, Źródło artykułu: Urząd Miasta Chełm
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

 

Powiat chełmski - powiat wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w mieście Chełm. W jego skład wchodzą gminy: Rejowiec Fabrycznny, Białopole, Chełm, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Leśniowice, Rejowiec, Ruda Huta, Sawin, Siedliszcze, Wierzbica, Wojsławice i Żmudź. Zajmuje obszar 1885,84 km². Region ma charakter głównie rolniczy - ziemie uprawne zajmują 92 809 ha. Na terenie powiatu funkcjonują 2 parki krajobrazowe i 3 obszary chronionego krajobrazu.

Przez powiat chełmski przebiega szlak tranzytowy łączący Warszawę z Kijowem. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Ukrainy daje dogodne warunki do nawiązywania kontaktów z partnerami gospodarczymi Ukrainy i pozostałych krajów wschodnich.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola