Belka
Wtorek, 23 Lipca 2019   imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Fotografia ślubna - redge.pl

Data dodania: 2012-02-09
 

Bierzesz ślub? Może to już bardzo niedługo. Nie znalazłeś na razie nikogo wartego uwagi? A może brakuje wolnych terminów? Skontaktuj się ze mną!

Jestem młodym i ambitnym fotografem z już przeszło 7 letnim stażem, korzystam ze sprawdzonego sprzętu z najwyższej półki i gwarantuję pełne zadowolenie przy zachowaniu przystępnej ceny. Na początek zapraszam na moją stronę - http://www.redge.pl

Pozwolę sobie również przytoczyć moją propozycję dla Chełma ii okolic, która wygląda następująco - pakiet podstawowy (przygotowania + błogosławieństwo + ceremonia + wesele + plener dowolnego dnia + dobrze obrobione zdjęcia (50 wybranych łącznie z retuszem niedoskonałości skóry) + 30 wywołanych zdjęć a4 (lub 90 13x18) + fotoksiążka a4 w twardej oprawie 26stron) za jedyne 1000zł Pakiet mini - przygotowania + błogosławieństwo + ceremonia + wesele + plener dowolnego dnia + dobrze obrobione zdjęcia (50 wybranych łącznie z retuszem niedoskonałości skóry) – cena 800zł. CENA Jeżeli jednak żaden z powyższych pakietów nie jest dla Państwa satysfakcjonujący, zapraszam do zakładki cennik na mojej stronie lub do kontaktu w celu skomponowania własnego.

Zajmuję się również obsługą różnych innych imprez i uroczystości - chrzty, komunie, osiemnastki - wszystko, co trzeba. Podejmę się także innych zleceń fotograficznych.

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu.

Kontakt

www.redge.pl
E-mail: michal.zarobkiewicz@gmail.com
Tel. 693781513

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

 

Powiat chełmski - powiat wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w mieście Chełm. W jego skład wchodzą gminy: Rejowiec Fabrycznny, Białopole, Chełm, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Leśniowice, Rejowiec, Ruda Huta, Sawin, Siedliszcze, Wierzbica, Wojsławice i Żmudź. Zajmuje obszar 1885,84 km². Region ma charakter głównie rolniczy - ziemie uprawne zajmują 92 809 ha. Na terenie powiatu funkcjonują 2 parki krajobrazowe i 3 obszary chronionego krajobrazu.

Przez powiat chełmski przebiega szlak tranzytowy łączący Warszawę z Kijowem. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Ukrainy daje dogodne warunki do nawiązywania kontaktów z partnerami gospodarczymi Ukrainy i pozostałych krajów wschodnich.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola