Belka
Poniedziałek, 27 Maja 2019   imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ING na prestiżowej konferencji Finovate 2017

Data publikacji: 2017-09-07, Data modyfikacji: 2017-09-07
A A AWydrukDrukuj  
 
ING na prestiżowej konferencji Finovate 2017

Podczas jesiennej edycji Finovate, najważniejszej międzynarodowej konferencji poświęconej innowacyjnym technologiom w finansach, ING Bank Śląski przedstawi proces zdalnego otwierania konta dla firm.

Coraz ważniejszym kanałem kontaktu z klientami jest bankowość internetowa, dotyczy to również średnich i dużych firm. Dlatego oferujemy firmom produkty i usługi, z których mogą korzystać niezależnie od miejsca, w którym się znajdują - szybko i bezpiecznie. Jednym z nich jest zdalne otwieranie konta. Klient może założyć wniosek o konto, podpisać umowę i założyć konto firmowe bez wychodzenia z biura - powiedział Michał Bolesławski, wiceprezes Zarządu ING Banku Śląskiego odpowiedzialny za obszar korporacyjny.

Konferencje Finovate koncentrują się na prezentacji najlepszych i najbardziej innowacyjnych technologii w finansach i bankowości. Podczas konferencji pokazywane są pomysły uznane przez jury jako najbardziej interesujące i innowacyjne w obszarze fintech. Firmy mają 7 minut na zaprezentowanie swojego rozwiązania. Zwycięzcą konkursu zostaje firma, która otrzyma najwięcej głosów za wystąpienie. Głosy oddają uczestnicy konferencji - managerowie z instytucji finansowych z całego świata, przedsiębiorcy, dziennikarze i konkurencyjne firmy. Jesienna edycja konferencji Finovate odbędzie się od 11 do 14 września w Nowym Jorku.

ING BANK ŚLĄSKI S.A., Źródło artykułu: infowire.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

 

Powiat chełmski - powiat wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w mieście Chełm. W jego skład wchodzą gminy: Rejowiec Fabrycznny, Białopole, Chełm, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Leśniowice, Rejowiec, Ruda Huta, Sawin, Siedliszcze, Wierzbica, Wojsławice i Żmudź. Zajmuje obszar 1885,84 km². Region ma charakter głównie rolniczy - ziemie uprawne zajmują 92 809 ha. Na terenie powiatu funkcjonują 2 parki krajobrazowe i 3 obszary chronionego krajobrazu.

Przez powiat chełmski przebiega szlak tranzytowy łączący Warszawę z Kijowem. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Ukrainy daje dogodne warunki do nawiązywania kontaktów z partnerami gospodarczymi Ukrainy i pozostałych krajów wschodnich.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola