Belka
Środa, 22 Maja 2019   imieniny: Julia, Wiesława, Helena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kto straszy w Chełmie? || Chełm, Polska

 
Pora na zaległe filmy z majówki. Może trochę sie z nimi spóźniłam, ale atrakcje jakie można zobaczyć w Chełmie na pewno są aktualne. Podziemia kredowe to świetna okazja, żeby poznać historię miasta, ciekawostki o kredzie, a także żeby ochłodzić się w upalny dzień. Można tam także spotkać... Bardzo przyjaznego duszka. Niestety nie można go nagrywać bo jest wstydliwy ;) Moje media społecznościowe: IG: instagram.com/przygody_jagody FB: facebook.com/przygodyjagody ZNIŻKI: booking.com dostajesz 50 zł za zarejestrowanie się z mojego linku booking.com/s/34_6/9199beb9 airbnb.com dostajesz 110 zł za zarejestrowanie się z mojego linku airbnb.pl/c/jagodag11

 


Przygody Jagody
 
Data pliku video: 2018-07-29, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

 

Powiat chełmski - powiat wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w mieście Chełm. W jego skład wchodzą gminy: Rejowiec Fabrycznny, Białopole, Chełm, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Leśniowice, Rejowiec, Ruda Huta, Sawin, Siedliszcze, Wierzbica, Wojsławice i Żmudź. Zajmuje obszar 1885,84 km². Region ma charakter głównie rolniczy - ziemie uprawne zajmują 92 809 ha. Na terenie powiatu funkcjonują 2 parki krajobrazowe i 3 obszary chronionego krajobrazu.

Przez powiat chełmski przebiega szlak tranzytowy łączący Warszawę z Kijowem. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Ukrainy daje dogodne warunki do nawiązywania kontaktów z partnerami gospodarczymi Ukrainy i pozostałych krajów wschodnich.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola