Belka
Środa, 22 Maja 2019   imieniny: Julia, Wiesława, Helena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Metamorfoza Magdy - Chełm

 
Na początku września JoyFitness wspólnie z „Vitamin-shop & centrumsportu.pl" rozpoczęli akcję „METAMORFOZA". Spośród wszystkich kandydatów wybrane zostały dwie młode kobiety, które są świadome swojego problemu i chcą to zmienić! Na czym polega ta akcja? Postanowiliśmy pomóc tym kobietom,. które nie potrafią same poradzić sobie z problemem nadwagi i pokazać innym, że wszystko jest możliwe. Próbujemy zmienić dotychczasowe życie Pań na nowe „lepsze i zdrowsze" oraz pomóc odnaleźć samą siebie. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, opracowywany jest program ćwiczeń, dobierana jest dieta oraz suplementacja. Trzeba pamiętać o tym, że każda osoba jest inna i nie wszystkie formy ćwiczeń są dobre dla wszystkich, tak samo jak jedna dieta działająca na kogoś nie jest skuteczna dla innej osoby. Prowadziliśmy już taką akcję w roku ubiegłym z tym, że celem poprzedniej było z chuderlaka zrobić „herkulesa" i udało się. A w tym roku natomiast w metamorfozie odchudzamy! Mówi Sylwia A. właścicielka Joy Fitness

 


CentrumSportuPL
 
Data pliku video: 2013-02-13, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

 

Powiat chełmski - powiat wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w mieście Chełm. W jego skład wchodzą gminy: Rejowiec Fabrycznny, Białopole, Chełm, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Leśniowice, Rejowiec, Ruda Huta, Sawin, Siedliszcze, Wierzbica, Wojsławice i Żmudź. Zajmuje obszar 1885,84 km². Region ma charakter głównie rolniczy - ziemie uprawne zajmują 92 809 ha. Na terenie powiatu funkcjonują 2 parki krajobrazowe i 3 obszary chronionego krajobrazu.

Przez powiat chełmski przebiega szlak tranzytowy łączący Warszawę z Kijowem. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Ukrainy daje dogodne warunki do nawiązywania kontaktów z partnerami gospodarczymi Ukrainy i pozostałych krajów wschodnich.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola