Belka
Poniedziałek, 27 Maja 2019   imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

MYJNIA AUTOMATYCZNA CHEŁM

 
Chełm ul. Rampa Brzeska 24, ☎ 512 347 312, autospachelm.pl * Instagram: instagram.com/autospachelm.pl/ * Facebook: facebook.com/autospachelm/ Zafunduj swojemu samochodowi ekskluzywne SPA.! Posiadamy nowoczesną myjnię mechaniczną wiodącej niemieckiej marki Christ która dzięki unikalnemu włosiu jest w 100% bezpieczna dla karoserii twojego samochodu. Myjnia przystosowana jest do mycia pojazdów typu Van i Bus do maksymalnej wysokości 2,8 metra. Powierz nam swój samochód i bądź pewien, że zajmiemy się nim z największą starannością. Posiadamy certyfikat CERAMIC PRO STRONG 9H ! Używamy wyłącznie kosmetyków, które nie ingerują w powłokę lakierniczą auta. OFERUJEMY: * 9 stanowisk myjni bezdotykowej * myjnię dla busów * myjnię dla tirów * myjnię automatyczną * odkurzacz do tapicerek * praczkę do dywaników * maszynę do rozmieniania banknotów Twój samochód wybrałby Auto Spa.

 


AutoSPA Chelm
 
Data pliku video: 2018-12-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

 

Powiat chełmski - powiat wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w mieście Chełm. W jego skład wchodzą gminy: Rejowiec Fabrycznny, Białopole, Chełm, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Leśniowice, Rejowiec, Ruda Huta, Sawin, Siedliszcze, Wierzbica, Wojsławice i Żmudź. Zajmuje obszar 1885,84 km². Region ma charakter głównie rolniczy - ziemie uprawne zajmują 92 809 ha. Na terenie powiatu funkcjonują 2 parki krajobrazowe i 3 obszary chronionego krajobrazu.

Przez powiat chełmski przebiega szlak tranzytowy łączący Warszawę z Kijowem. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Ukrainy daje dogodne warunki do nawiązywania kontaktów z partnerami gospodarczymi Ukrainy i pozostałych krajów wschodnich.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola