Belka
Piątek, 24 Maja 2019   imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Targi Pracy i Edukacji

Data dodania: 2016-04-15
Kategoria: Edukacja » Pozostałe
 

Targi Pracy i Edukacji w Rejowcu Fabrycznym
Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym wraz z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Chełmie oraz Powiatowym i Wojewódzkim Urzędem Pracy w Chełmie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Targach Pracy i Edukacji.
Targi Pracy i Edukacji w Rejowcu Fabrycznym

Targi odbędą się w czwartek 28 kwietnia 2016 roku w godzinach od 10.00 do 13.00 w Sali Konferencyjnej "Stara Kotłownia" w Rejowcu Fabrycznym przy ulicy Wschodniej 32A. Zaproszenie jest skierowane szczególnie do uczniów klas gimnazjalnych. Organizatorzy zwracają się z uprzejmą prośbą o wsparcie tej inicjatywy poprzez umożliwienie udziału młodzieży gimnazjalnej w tym wydarzeniu wraz z opiekunami.

Głównym celem tegorocznych targów jest wsparcie młodzieży z lokalnych szkół gimnazjalnych w planowaniu kształcenia i przyszłej kariery zawodowej. Podczas targów szkoły ponadgimnazjalne i szkoły policealne przedstawią swoją ofertę kształcenia uczniom, którzy już wkrótce staną przed trudnym wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej. Zostaną również przedstawione oferty pracy w kraju (w tym oferty pracy lokalnych przedsiębiorców) i za granicą.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w targach i proszą o potwierdzenie swojego udziału telefonicznie pod numerem 518 621 628 lub e-mailowo mck.rejowiecfabryczny@ohp.pl do dnia 14.04.2016 roku.
MCK Rejowiec F.
Kontakt
tel. 518 621 628 lub e-mailowo mck.rejowiecfabryczny@ohp.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

 

Powiat chełmski - powiat wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w mieście Chełm. W jego skład wchodzą gminy: Rejowiec Fabrycznny, Białopole, Chełm, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Leśniowice, Rejowiec, Ruda Huta, Sawin, Siedliszcze, Wierzbica, Wojsławice i Żmudź. Zajmuje obszar 1885,84 km². Region ma charakter głównie rolniczy - ziemie uprawne zajmują 92 809 ha. Na terenie powiatu funkcjonują 2 parki krajobrazowe i 3 obszary chronionego krajobrazu.

Przez powiat chełmski przebiega szlak tranzytowy łączący Warszawę z Kijowem. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Ukrainy daje dogodne warunki do nawiązywania kontaktów z partnerami gospodarczymi Ukrainy i pozostałych krajów wschodnich.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola