Belka
Czwartek, 26 Listopada 2020   imieniny: Konrad, Leonard, Sylwester
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

WIRTUALNE Drzwi Otwarte PWSZ w Chełmie

Data publikacji: 2020-03-24, Data modyfikacji: 2020-04-25
A A AWydrukDrukuj  
 
WIRTUALNE Drzwi Otwarte PWSZ w Chełmie

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie zaprasza na WIRTUALNE Drzwi Otwarte Uczelni. W tym roku spotkanie z kandydatami na studentów odbędzie się w innej formule. To PWSZ w Chemie zagości w domach osób, które zastanawiają się, jaką uczelnię wybrać. Wystarczy wziąć udział w wydarzeniu na Facebooku i 27 marca (piątek) wygodnie usiąść przed ekranem komputera lub smartfona.

Podczas wirtualnego wydarzenia odbędzie się m.in. prezentacja nowoczesnej bazy dydaktycznej i laboratoryjnej uczelni. Będzie można także obejrzeć filmy (m.in. z drona) pokazujące jak wygląda campus, bogata flota samolotów szkoleniowych oraz Akademicki Port Lotniczy PWSZ w Chełmie. Nie zabraknie też solidnej dawki informacji
o kierunkach, specjalnościach i specjalizacjach, jakie są tu dostępne. Wszystko po to, aby mimo tego, że placówki oświatowe są obecnie zamknięte, przyszli studenci mogli zapoznać się z ofertą kształcenia chełmskiej uczelni i zobaczyć, jak ona wygląda.
Aby dołączyć do Wirtualnych Drzwi Otwartych wystarczy wziąć udział w wydarzeniu, które dostępne jest pod linkiem: https://www.facebook.com/events/509314623080957/ (Wirtualne Drzwi Otwarte PWSZ w Chełmie).
Zapraszamy!

O PWSZ w Chełmie
Oferta kształcenia PWSZ w Chełmie obejmuje 11 kierunków, 34 specjalności i 6 specjalizacji z dziedzin nauk społecznych, technicznych, ścisłych, lotniczych, lingwistycznych, medycznych i rolniczych. Jest największą cywilną szkołą lotniczą w Polsce, która kształci pilotów samolotowych i jedyną, którą szkoli pilotów śmigłowcowych. Co więcej, jako jedyny ośrodek akademicki w kraju uczy także dyspozytorów lotniczych. Oprócz licznych kursów dodatkowych, z których można skorzystać studiując tu, studenci (bez względu na kierunek) mają także okazję odbyć bezpłatne szkolenie personelu pokładowego, na którym poznają tajniki pracy stewardess i stewardów.
PWSZ w Chełmie kształci studentów w oparciu o praktyczny profil nauczania, a program nauczania został dopasowany do aktualnych wymagań rynkowych.
Informacje o szkole znajdują się na stronie: www.pwszchelm.pl
Aktualny informator można zobaczyć tutaj: http://pwszchelm.edu.pl/informator2020/

PWSZ w Chełmie, Autor zdjęć: PWSZ w Chełmie
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

 

Powiat chełmski - powiat wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w mieście Chełm. W jego skład wchodzą gminy: Rejowiec Fabrycznny, Białopole, Chełm, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Leśniowice, Rejowiec, Ruda Huta, Sawin, Siedliszcze, Wierzbica, Wojsławice i Żmudź. Zajmuje obszar 1885,84 km². Region ma charakter głównie rolniczy - ziemie uprawne zajmują 92 809 ha. Na terenie powiatu funkcjonują 2 parki krajobrazowe i 3 obszary chronionego krajobrazu.

Przez powiat chełmski przebiega szlak tranzytowy łączący Warszawę z Kijowem. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Ukrainy daje dogodne warunki do nawiązywania kontaktów z partnerami gospodarczymi Ukrainy i pozostałych krajów wschodnich.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola