Belka
Niedziela, 25 Września 2022   imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Dywersyfikacja dochodów ustabilizuje Twój budżet

Kategoria: Finanse, prawo » Finansowe
 

Rozglądnij się za nowym źródłem dochodu, które zapewni Ci bezpieczeństwo finansowe w razie nagłej utraty pracy lub obniżenia zarobków. W dzisiejszych czasach zróżnicowanie dochodów jest praktycznie koniecznością niezbędną do życia. Przedstawiam Ci wspólnotę zakupową, połączoną międzynarodową kartą, która umożliwia partnerom i klientom zwrot pieniędzy przy każdych zakupach. Jest to zaawansowany program lojalnościowy, który gromadzi na koncie pieniądze, a nie punkty i gadżety. Daje to szansę na stabilny zysk, tworzony poprzez zakupy, które i tak musisz robić, czy chcesz, czy nie chcesz. Wykorzystaj więc mechanizmy rynkowe, jakie stwarza wspólnota konsumencka. Zapraszam do współpracy z firmą działającą na całym świecie.

Kontakt

644-898-553

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

 

Powiat chełmski - powiat wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w mieście Chełm. W jego skład wchodzą gminy: Rejowiec Fabrycznny, Białopole, Chełm, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Leśniowice, Rejowiec, Ruda Huta, Sawin, Siedliszcze, Wierzbica, Wojsławice i Żmudź. Zajmuje obszar 1885,84 km². Region ma charakter głównie rolniczy - ziemie uprawne zajmują 92 809 ha. Na terenie powiatu funkcjonują 2 parki krajobrazowe i 3 obszary chronionego krajobrazu.

Przez powiat chełmski przebiega szlak tranzytowy łączący Warszawę z Kijowem. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Ukrainy daje dogodne warunki do nawiązywania kontaktów z partnerami gospodarczymi Ukrainy i pozostałych krajów wschodnich.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola