Belka
Niedziela, 25 Września 2022   imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
Chełm z 1. miejscem w rankingu „Miejsca Edukacyjnych Szans”

Chełm z 1. miejscem w rankingu „Miejsca...

Data dodania: 2022-04-10
Chełm zajął I pozycję w rankingu „Miejsca Edukacyjnych Szans” w kategorii miasta na prawach powiatu. Nasze miasto zwyciężyło po raz drugi z rzędu! więcej »
 
INSTALACJE OZE - WOLNE MIEJSCA

INSTALACJE OZE - WOLNE MIEJSCA

Data dodania: 2022-04-01
Został ogłoszony przetarg na zadanie pod nazwą „ Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, kotłów na biomasę oraz pomp ciepła na terenie Gminy Chełm”. więcej »
 
SZTUKA - PREMIERA TEATRU ZIEMI CHEŁMSKIEJ

SZTUKA - PREMIERA TEATRU ZIEMI CHEŁMSKIEJ

Data dodania: 2022-03-22
24 kwietnia | godzina 19.00 | Bilet 35 zł więcej »
 
Dlaczego warto stosować tonik do twarzy?

Dlaczego warto stosować tonik do twarzy?

Data dodania: 2022-03-20
Codzienna pielęgnacja twarzy jest niezbędna, by spowolnić procesy starzenia się skóry, ograniczyć powstawanie zaskórników i ropnych wyprysków oraz usunąć resztki makijażu. Naturalne toniki umożliwiają błyskawiczne wykonanie każdego z tych etapów, dlatego sprawdzają się dobrze jako wsparcie w pielęgnacji każdego typu cery. Dowiedz się więcej o zaletach stosowania toników do odświeżania skóry i nie tylko. więcej »
 
Webinarium

Webinarium "Fundusze Europejskie na rozwój...

Data dodania: 2022-02-09
Webinarium 16.02.2022, godz. 10:00 - 11:00 więcej »
 
Webinarium: Fundusze Europejskie na założenie działalności gospodarczej, Chełm 27.10.2021

Webinarium: Fundusze Europejskie na założenie...

Data dodania: 2021-10-21
Chełm, 27.10.2021, godz. 10:00 - 11:00 więcej »
 
Polacy chcą produktów z recyklingu

Polacy chcą produktów z recyklingu

Data dodania: 2020-12-14
Rośnie ekologiczna świadomość polskich konsumentów. Z badania wykonanego na zlecenie Stena Recycling wynika, że 65 procent respondentów oczekuje od producentów stosowania materiałów pochodzących z recyklingu. Dla porównania, w Szwecji ten odsetek wynosi 92 procent. Aby deklaracje Polaków mogły iść w parze z konkretnymi wyborami, konieczne jest edukowanie społeczeństwa w obszarze gospodarki cyrkularnej oraz inspirowanie firm dobrymi praktykami w tym zakresie. Odpowiedzią na te potrzeby jest konkurs Stena Circular Economy Award - Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego. Trwa jego czwarta edycja. więcej »
 
Klinika stomatologiczna dla całej rodziny. 3 wskazówki, jak ją wybrać

Klinika stomatologiczna dla całej rodziny. 3...

Data dodania: 2020-12-07
  Dobry stomatolog to skarb, szczególnie wtedy, jeśli pracuje w nowoczesnym gabinecie, a swoje usługi kieruje zarówno do dorosłych, jak i dzieci. Takich lekarzy zatrudnia renomowana klinika stomatologiczna, którą można znaleźć w Chełmie. więcej »
 
Wypieki – remedium na stres

Wypieki – remedium na stres

Data dodania: 2020-12-05
Ten rok w mniejszym lub większym stopniu dał w kość każdemu. To naturalne, że czujemy się znużeni i bardziej zestresowani. Dlatego tym bardziej powinniśmy bez wyrzutów sumienia oddawać się zajęciom, które umilą nam czas i pomogą zmniejszyć napięcie. Parafrazując klasyka - „co powinna zrobić kobieta w sytuacji trudnej? WY-PIE-KAĆ!". więcej »
 
20 ton żywności od Tesco dla potrzebujących

20 ton żywności od Tesco dla potrzebujących

Data dodania: 2020-04-07
Chcąc wesprzeć organizacje, które pomagają osobom najbardziej potrzebującym, Tesco przekaże Bankom Żywności oraz Caritas Polska dodatkową żywność, która już w najbliższych dniach trafi do osób znajdujących się w trudnej sytuacji. więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 851
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

 

Powiat chełmski - powiat wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w mieście Chełm. W jego skład wchodzą gminy: Rejowiec Fabrycznny, Białopole, Chełm, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Leśniowice, Rejowiec, Ruda Huta, Sawin, Siedliszcze, Wierzbica, Wojsławice i Żmudź. Zajmuje obszar 1885,84 km². Region ma charakter głównie rolniczy - ziemie uprawne zajmują 92 809 ha. Na terenie powiatu funkcjonują 2 parki krajobrazowe i 3 obszary chronionego krajobrazu.

Przez powiat chełmski przebiega szlak tranzytowy łączący Warszawę z Kijowem. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Ukrainy daje dogodne warunki do nawiązywania kontaktów z partnerami gospodarczymi Ukrainy i pozostałych krajów wschodnich.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola