Belka
Niedziela, 25 Września 2022   imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Chełm. 220 dzieci może liczyć na bezpłatne szczepienia przeciw pneumokokom

Data publikacji: 2018-04-13, Data modyfikacji: 2018-04-15
A A AWydrukDrukuj  
 
Powiat chełmski rozpoczął realizację "Programu profilaktyki zakażeń pneumokokowych dla dzieci z terenu powiatu chełmskiego na lata 2017-2019". Przewidziano 220 bezpłatnych szczepień dla dzieci urodzonych w 2015 roku, które mieszkają na terenie powiatu chełmskiego.

Pełna treść wiadomości na: chelm.naszemiasto.pl/artykul/chelm-220-dzieci-moze-liczyc-na-bezplatne-szczepienia,4606893,art,t,id,tm.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
maks   2018-04-16 11:45:17
dobrze, że nagłaśniają temat tych szczepionek! zdecydowanie trzeba szczepic na pneumokoki ale tylko odplatna szczepionką Prevenar. Nie dajcie sie zwieźć ze ta bezpłatna jest również dobra. Nie jest zła, ale nie chroni przez trzema najwazniejszymi szczepami pneumokokow.
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

 

Powiat chełmski - powiat wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w mieście Chełm. W jego skład wchodzą gminy: Rejowiec Fabrycznny, Białopole, Chełm, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Leśniowice, Rejowiec, Ruda Huta, Sawin, Siedliszcze, Wierzbica, Wojsławice i Żmudź. Zajmuje obszar 1885,84 km². Region ma charakter głównie rolniczy - ziemie uprawne zajmują 92 809 ha. Na terenie powiatu funkcjonują 2 parki krajobrazowe i 3 obszary chronionego krajobrazu.

Przez powiat chełmski przebiega szlak tranzytowy łączący Warszawę z Kijowem. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Ukrainy daje dogodne warunki do nawiązywania kontaktów z partnerami gospodarczymi Ukrainy i pozostałych krajów wschodnich.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola