Belka
Niedziela, 25 Września 2022   imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Województwo lubelskie: Trwa akcja darmowych szczepień 7 tys. dzieci. Gdzie należy się zgłosić?

Data publikacji: 2018-03-26, Data modyfikacji: 2018-03-26
A A AWydrukDrukuj  
 
Chodzi o szczepienia przeciwko pneumokokom. Z bezpłatnych szczepionek mogą skorzystać dzieci urodzone w latach 2013-2016. Kwalifikacja trwa do 20 kwietnia.

Pełna treść wiadomości na: chelm.naszemiasto.pl/artykul/wojewodztwo-lubelskie-trwa-akcja-darmowych-szczepien-7-tys,4583212,art,t,id,tm.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
Marek   2018-03-27 10:46:46
zdecydowanie odradzam bezpłatne szczepionki na pneumokoki. Lepiej kupić w aptece płatną szczepionkę Prevenar, która dużo lepiej chroni przed waznymi szczepami pneumokokw.
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

 

Powiat chełmski - powiat wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w mieście Chełm. W jego skład wchodzą gminy: Rejowiec Fabrycznny, Białopole, Chełm, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Leśniowice, Rejowiec, Ruda Huta, Sawin, Siedliszcze, Wierzbica, Wojsławice i Żmudź. Zajmuje obszar 1885,84 km². Region ma charakter głównie rolniczy - ziemie uprawne zajmują 92 809 ha. Na terenie powiatu funkcjonują 2 parki krajobrazowe i 3 obszary chronionego krajobrazu.

Przez powiat chełmski przebiega szlak tranzytowy łączący Warszawę z Kijowem. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Ukrainy daje dogodne warunki do nawiązywania kontaktów z partnerami gospodarczymi Ukrainy i pozostałych krajów wschodnich.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola