Belka
Niedziela, 19 Maja 2019   imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Chełm-Lublin.TLK 20172 ,,Uznam".EP07-1023.21.07.2018

 
Po szlaku Warszawa Centralna-Chełm, nagranym z pociągu TLK 52102 ,,Ogiński", to mój drugi film z minionego weekendu ,czyli Chełm-Lublin,nagrany z pociągu TLK 20172 ,,Uznam". W Chełmie byłem niewiele ponad godzinę-powód, zbyt drogie noclegi w Chełmie. Na nocleg wybrałem Lublin.Dobrze zrobiłem, gdyż szlaku do Warszawy z ,,Uznama" i tak bym nie nagrał. Po doczepce wagonów w Lublinie, ostatni wagon w składzie był sypialny i jeszcze na końcu pociągu,,Siódemka" na bezruchu, która z Chełma mnie przyprowadziła. Tak czy inaczej ,zapraszam do oglądania! On the Warszawa Centralna-Chełm route,recorded from the TLK 50152,,Oginski", this is my seconf film from the pat weekebd,Chełm-Lublin, recorded from the train TLK 20172 ,,Uznam" relations Chełm-Gorzów Wielkopolski. In Chełm, I was little more than an hour-long reason, too expensive accommodation in Chełm. I chose Lublin for the night, I did it because it was a trail to Warsaw with ,,Uznama" and I would not recorded it any more.After the attachment of the wagons in Lublin,the last carriage was composed of a sleeping compartment and at the end of the composition ,,Siódemka" who brought me to Chełm. Anyway,I invite you to wach!

 


Tomek Jurek Wlazło
 
Data pliku video: 2018-07-24, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

 

Powiat chełmski - powiat wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w mieście Chełm. W jego skład wchodzą gminy: Rejowiec Fabrycznny, Białopole, Chełm, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Leśniowice, Rejowiec, Ruda Huta, Sawin, Siedliszcze, Wierzbica, Wojsławice i Żmudź. Zajmuje obszar 1885,84 km². Region ma charakter głównie rolniczy - ziemie uprawne zajmują 92 809 ha. Na terenie powiatu funkcjonują 2 parki krajobrazowe i 3 obszary chronionego krajobrazu.

Przez powiat chełmski przebiega szlak tranzytowy łączący Warszawę z Kijowem. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Ukrainy daje dogodne warunki do nawiązywania kontaktów z partnerami gospodarczymi Ukrainy i pozostałych krajów wschodnich.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola