Belka
Wtorek, 18 Czerwca 2019   imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Chełm – największy w Polsce ośrodek kształcenia w zakresie lotnictwa cywilnego

 
Dr Beata Fałda – o studentach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Kształcą się w niej studenci z całej Polski. Sztandarowym kierunkiem jest mechanika i budowa maszyn, z której rekrutują się późniejsi piloci. Prof. Józef Zając o szkole PZWP w Chełmie. Trzeba w bardzo konkretny sposób realizować swoje marzenia – tak właśnie powstała uczelnia zawodowa w Chełmie. Placówka posiada własne lotnisko oraz samoloty szkoleniowe. Szkoła ukierunkowana jest na specjalności ścisłe oraz techniczne, łącznie z pilotażem, który jest jej wizytówką. Nie chcesz, aby ominęły Cię kolejne filmy? Subskrybuj nasz kanał na YouTube! wnet.fm ---------------------------------------------------- - Czytaj i słuchaj nas codziennie na: wnet.fm - Dołącz do nas na Facebooku: facebook.com/radiownet/ - Śledź nas na Twitterze: twitter.com/radiownet?lang=pl

 


Radio WNET
 
Data pliku video: 2017-07-20, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

 

Powiat chełmski - powiat wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w mieście Chełm. W jego skład wchodzą gminy: Rejowiec Fabrycznny, Białopole, Chełm, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Leśniowice, Rejowiec, Ruda Huta, Sawin, Siedliszcze, Wierzbica, Wojsławice i Żmudź. Zajmuje obszar 1885,84 km². Region ma charakter głównie rolniczy - ziemie uprawne zajmują 92 809 ha. Na terenie powiatu funkcjonują 2 parki krajobrazowe i 3 obszary chronionego krajobrazu.

Przez powiat chełmski przebiega szlak tranzytowy łączący Warszawę z Kijowem. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Ukrainy daje dogodne warunki do nawiązywania kontaktów z partnerami gospodarczymi Ukrainy i pozostałych krajów wschodnich.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola