Belka
Środa, 22 Maja 2019   imieniny: Julia, Wiesława, Helena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

GAiT - linia 108, kierunek Chełm Więckowskiego (z komentarzem

 
Linia 108 jest linią łączącą Centrum Gdańska z dzielnicą Chełm. Linia kursuje podobnie jak linia 118 przez Zaroślak, jednak na Starym Chełmie linie się rozdzielają i linia 108 wykonuje pętlę koło szkoły przy ulicy Dragana. Ilekroć trafiła mi się ta linia, trafiałem na ciszę i spokój :) Przejazd realizowałem jeszcze w styczniu, ale jakimś cudem przejazdu nie upubliczniłem. Nagranie zawiera komentarz - przejazd był realizowany jako przejazd techniczny w celu rejestracji przebiegu trasy. Linia nie zawiera żadnych trudnych odcinków, jedynie dość ciasno jest na ulicy Chałubińskiego (wyłącznie w relacji do Chałubińskiego) oraz na zakręcie z Witosa w Cieszyńskiego (szczególnie w relacji do Centrum). Mocno uważamy też na przystanku końcowym Więckowskiego - straszne dziury i nieziemsko wysoki krawężnik oraz częste wymuszenia przed wjazdem w pętlę z prawej przez wyjeżdżających ze Strefy Zamieszkania. Trasa przejazdu: ➡️ kierunek Chełm Więckowskiego: Wały Piastowskie - Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Okopowa - Zaroślak - Stoczniowców - Hirszfelda - Wronki - Chałubińskiego - Dragana - Witosa - Cieszyńskiego - Chełm Więckowskiego ➡️ kierunek Wały Piastowskie: Chełm Więckowskiego - Cieszyńskiego - Witosa - Cienista - Worcella - Buczka - Reformacka - Stoczniowców - Zaroślak - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny - Wały Piastowskie

 


Typowy Kierowca GAiT-u
 
Data pliku video: 2018-05-08, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

 

Powiat chełmski - powiat wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w mieście Chełm. W jego skład wchodzą gminy: Rejowiec Fabrycznny, Białopole, Chełm, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Leśniowice, Rejowiec, Ruda Huta, Sawin, Siedliszcze, Wierzbica, Wojsławice i Żmudź. Zajmuje obszar 1885,84 km². Region ma charakter głównie rolniczy - ziemie uprawne zajmują 92 809 ha. Na terenie powiatu funkcjonują 2 parki krajobrazowe i 3 obszary chronionego krajobrazu.

Przez powiat chełmski przebiega szlak tranzytowy łączący Warszawę z Kijowem. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Ukrainy daje dogodne warunki do nawiązywania kontaktów z partnerami gospodarczymi Ukrainy i pozostałych krajów wschodnich.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola