Belka
Piątek, 24 Maja 2019   imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Warszawa Centralna-Chełm.TLK 50152 ,,Ogiński" . 21.07.2018

 
I cóż, Mundial z głowy, więc trzeba było wznowić nagrywanie kolejowych szlaków. Tym razem, pojechałem z Warszawy Centralnej do Chełma, pociągiem TLK 50152 ,,Ogiński" ,relacji Bydgoszcz Główna - Chełm/Lublin. Z uwagi na remont linii numer 7,trasa pociągu z Warszawy do Lublina jest objazdowa i prowadzi liniami numer 2 i 30 ,czyli przez Siedlce i Łuków. Skład prowadziły w sumie trzy lokomotywy. Do Łukowa EP07-1046, na odcinku Łuków -Lublin SU160-004 z uwagi na brak elektryfikacji linii numer 30.Natomiast z Lublina do Chełma ,pociąg poprowadziła EP07-1023.Film o którym powiedzieć można- nareszcie Chełm. Wszystko bowiem wskazuje na to, iż do Chełma z kamerą dotarłem jako pierwszy! And well,Mundial from the head, so you had to resume recording the Railway routes. This time, I went from Central Warsaw to Chełm, by train TLK 50152 ,,Ogiński" relations Bydgoszcz Główna-Chełm/Lublin. Due to the renovation of the railway line numer 7,the train rote from Warszaw to Lublin is bypass and leads with lines 2 and 30 ,that is trough Siedlce and Łuków.The composition was run by a total of three locomotives. To Łuków EP07-1046 ,on the section Łuków -Lublin SU160-004 due to the lack of electrification of the line numer 30.However ,from Lublin to Chełm, the train led EP07-1023.A film about which you can say-Chełm at last,because everything shows taht I came to Chełm with the camera first!

 


Tomek Jurek Wlazło
 
Data pliku video: 2018-07-23, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

 

Powiat chełmski - powiat wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w mieście Chełm. W jego skład wchodzą gminy: Rejowiec Fabrycznny, Białopole, Chełm, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Leśniowice, Rejowiec, Ruda Huta, Sawin, Siedliszcze, Wierzbica, Wojsławice i Żmudź. Zajmuje obszar 1885,84 km². Region ma charakter głównie rolniczy - ziemie uprawne zajmują 92 809 ha. Na terenie powiatu funkcjonują 2 parki krajobrazowe i 3 obszary chronionego krajobrazu.

Przez powiat chełmski przebiega szlak tranzytowy łączący Warszawę z Kijowem. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Ukrainy daje dogodne warunki do nawiązywania kontaktów z partnerami gospodarczymi Ukrainy i pozostałych krajów wschodnich.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola