Belka
Środa, 17 Lipca 2019   imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyburzanie Kominów Cementownia Chełm II "1200MM"

 
Film przedstawia wyburzanie czterech nieczynnych kominów metody mokrej wypału klinkieru w Cementowni Chełm II. Waga kominów to około 1400 ton, wysokość około 82 metry. Wybudowane w latach 70-tych XX wieku. Numeracja kominów jest nie przypadkowa, w cementowni było wcześniej 8 kominów wybudowanych w latach 60-tych które dziś już nie istnieją, za sprawą całkowitej rozbiórki linii produkcyjnej Chełm I. Dziś w Cementowni Chełm pracuje jeden piec obrotowy metody suchej a obecna linia produkcyjna nazywa się "Chełm III".

 


1200MM
 
Data pliku video: 2014-03-09, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

 

Powiat chełmski - powiat wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w mieście Chełm. W jego skład wchodzą gminy: Rejowiec Fabrycznny, Białopole, Chełm, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Leśniowice, Rejowiec, Ruda Huta, Sawin, Siedliszcze, Wierzbica, Wojsławice i Żmudź. Zajmuje obszar 1885,84 km². Region ma charakter głównie rolniczy - ziemie uprawne zajmują 92 809 ha. Na terenie powiatu funkcjonują 2 parki krajobrazowe i 3 obszary chronionego krajobrazu.

Przez powiat chełmski przebiega szlak tranzytowy łączący Warszawę z Kijowem. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Ukrainy daje dogodne warunki do nawiązywania kontaktów z partnerami gospodarczymi Ukrainy i pozostałych krajów wschodnich.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola